Rexroth | R902577054 | AA10VEC45HZ/52WXX-VRF811C04-SO723
AXIAL PISTON MOTOR A10VEC45
Reference number:
TPH000067
Weight:
32.8 kg
| Condition: | New |
|---|---|
| OEM: | Caterpillar |
Description
AXIAL PISTON MOTOR A10VEC45
| Control: | CHZ |
|---|---|
| Direction of rotation: | W |
| Gross weight: | 32.8 kg |
| Net weight: | 32.8 kg |
| Operation: | E |
| Series: | 5 |
| Size: | 45 |
| Type: | A10V |