Rexroth | R902577051 | ALA10VEC80HZ6/52WXX-VRF811C04
AXIAL PISTON MOTOR A10VEC80
Reference number:
TPH000064
Weight:
48 kg
| Condition: | New |
|---|---|
| OEM: | Caterpillar |
Description
AXIAL PISTON MOTOR A10VEC80
| Control: | CHZ6 |
|---|---|
| Direction of rotation: | W |
| Gross weight: | 48 kg |
| Net weight: | 48 kg |
| Operation: | E |
| Series: | 5 |
| Size: | 80 |
| Type: | A10V |