Rexroth | R902434259 | AA10VO45DFR1/31R-VSC61N00ESO381
AXIAL PISTON PUMP A10VO45
Reference number:
TPH049486
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON PUMP
| Control: | DFR1 |
|---|---|
| Direction of rotation: | R |
| Gross weight: | 20.7 kg |
| Net weight: | 20.7 kg |
| Operation: | O |
| Series: | 3 |
| Size: | 45 |
| Type: | A10V |