Rexroth | R902280870 | A11VLO190EP6Z/11R-XSD12K07H-S
AXIAL PISTON PUMP A11VLO190
Reference number:
TPH054621
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON PUMP
| Control: | EP6 |
|---|---|
| Direction of rotation: | R |
| Gross weight: | 110.7 kg |
| Net weight: | 110.7 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 2100 rpm |
| Operation: | O |
| Series: | 1 |
| Size: | 190 |
| Type: | A11V |