Rexroth | R902241776 | A11VO95DRS/10L-NSD12K02
AXIAL PISTON PUMP A11VO95
Reference number:
TPH051659
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON PUMP
| Control: | DR |
|---|---|
| Direction of rotation: | L |
| Gross weight: | 53 kg |
| Net weight: | 53 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 2350 rpm |
| Operation: | O |
| Series: | 1 |
| Size: | 95 |
| Type: | A11V |