Rexroth | R902241775 | A4VG175EP2DP0T6/40MLNE4A21BD4T1AB00-Y
AXIAL PISTON PUMP A4VG175
Reference number:
TPH051661
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON PUMP
| Control: | EP2 |
|---|---|
| Direction of rotation: | L |
| Gross weight: | 115 kg |
| Net weight: | 115 kg |
| Operation: | G |
| Series: | 4 |
| Size: | 175 |
| Type: | A4V |