Rexroth | R902216760 | A6VM80HA1R1/63W-VZB0170TA
AXIAL PISTON MOTOR A6VM80
Reference number:
TPH049941
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON MOTOR
| Control: | HA1 |
|---|---|
| Direction of rotation: | W |
| Gross weight: | 39 kg |
| Net weight: | 39 kg |
| Operation: | M |
| Series: | 6 |
| Size: | 080 |
| Type: | A6V |