Rexroth | R902211534 | A2FM107/61W-VAB010
AXIAL PISTON MOTOR A2FM107
Reference number:
TPH051478
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON MOTOR
| Direction of rotation: | W |
|---|---|
| Gross weight: | 33.5 kg |
| Net weight: | 33.5 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 4000 rpm |
| Operation: | M |
| Pnom Nominal Pressure: | 400 bar |
| Series: | 6 |
| Size: | 107 |
| Type: | A2F |