Rexroth | R902152971 | A4VG145EP1DX000/40XLND6T11PC4S7AF00-S
AXIAL PISTON PUMP A4VG145
Reference number:
TPH052616
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON PUMP
| Control: | EP1 |
|---|---|
| Direction of rotation: | L |
| Gross weight: | 116.8 kg |
| Net weight: | 116.8 kg |
| Operation: | G |
| Series: | 4 |
| Size: | 145 |
| Type: | A4V |