Rexroth | R902080862 | AA6VM160EP1D/63W-VSD517DTB
AXIAL PISTON MOTOR A6VM160
Reference number:
TPH050553
| Condition: | New |
|---|
Description
AXIAL PISTON MOTOR
| Control: | EP1D |
|---|---|
| Direction of rotation: | W |
| Gross weight: | 66.6 kg |
| Net weight: | 66.6 kg |
| Operation: | M |
| Series: | 6 |
| Size: | 160 |
| Type: | AA6V |