Rexroth | R902560611 | ALA10VO60ED72/52R-VSD12N00P
AXIALKOLBENPUMPE A10VO60
Referenznummer:
TPH049597
| Zustand: | Neu |
|---|
Beschreibung
AXIALKOLBENPUMPE
| Control: | ED72 |
|---|---|
| Direction of rotation: | R |
| Gross weight: | 24.445 kg |
| Net weight: | 24.445 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 2700 rpm |
| Operation: | O |
| Pnom Nominal Pressure: | 250 bar |
| Series: | 5 |
| Size: | 60 |
| Type: | A10V |