Rexroth | R902282590 | A4VG105EP4D1/32R-NAF02F731SP-S
AXIALKOLBENPUMPE A4VG105
Referenznummer:
TPH053373
| Zustand: | Neu |
|---|
Beschreibung
AXIALKOLBENPUMPE
| Control: | EP4 |
|---|---|
| Direction of rotation: | R |
| Gross weight: | 68 kg |
| Net weight: | 68 kg |
| Operation: | G |
| Series: | 3 |
| Size: | 21 |
| Type: | A4V |