Rexroth | R902197980 | A2FM32/61W-VAB192J
AXIALKOLBENMOTOR A2FM32
Referenznummer:
TPH048056
| Zustand: | Neu |
|---|
Beschreibung
AXIALKOLBENMOTOR
| Direction of rotation: | W |
|---|---|
| Gross weight: | 13.333 kg |
| Net weight: | 13.333 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 6300 rpm |
| Operation: | M |
| Pnom Nominal Pressure: | 400 bar |
| Series: | 6 |
| Size: | 32 |
| Type: | A2F |