Rexroth | R902193618 | A4VG40EP4DM1/32L-NUC02F013PH
AXIALKOLBENPUMPE A4VG40
Referenznummer:
TPH054497
| Zustand: | Neu |
|---|
Beschreibung
AXIALKOLBENPUMPE
| Control: | EP4 |
|---|---|
| Direction of rotation: | L |
| Gross weight: | 31 kg |
| Net weight: | 31 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 4000 rpm |
| Operation: | G |
| Pnom Nominal Pressure: | 400 bar |
| Series: | 3 |
| Size: | 15 |
| Type: | A4V |