Rexroth | R902096363 | A11VO95EP2G/10L-NSD12N00H-S
AXIALKOLBENPUMPE A11VO95
Referenznummer:
TPH048701
| Zustand: | Neu |
|---|
Beschreibung
AXIALKOLBENPUMPE
| Control: | EP2G |
|---|---|
| Direction of rotation: | L |
| Gross weight: | 56.1 kg |
| Net weight: | 56.1 kg |
| Nnom Nominal Rotational Speed: | 2350 rpm |
| Operation: | O |
| Series: | 1 |
| Size: | 95 |
| Type: | A11V |